مشاوره چمراس

مشاوره چمراس

چمراس با مشارکت تعداد زیادی از همکاران خود سعی دارد سهمی در حفظ و نگهداری آثار آنتیک داشته و همه دانش و تجربه خود را در اختیار دیگران قرار دهد. از این رو در صورت نیاز به خدمات مشاوره ای در هر یک از زمینه های ذکر شده زیر با پشتیبانی چمراس تماس گرفته و از راهنمایی های لازم بهره مند شوید.

جهت مشاوره بیمه اشیاء آنتیک، بیمه حمل و نقل، نگهداری… با پشتیبانی چمراس تماس بگیرید.

جهت مشاوره حقوقی در خصوص هر زمینه‌ای اعم از امور قراردادها، بیمه، حمل و نقل، خرید و فروش و نگهداری… با پشتیبانی چمراس تماس بگیرید.

برای خرید اشیای آنتیک می‌توانید به فروشگاه آنلاین چمراس (لینک پایین) مراجعه نموده و با توجه به دسته‌بندی‌های چمراس و علاقمندی‌های خود نسبت به خرید اقدام نمایید.

فروشگاه آنلاین چمراس

 

در صورت تمایل برای فروش اجناس آنتیک و قدیمی خود نیز کافی‌ست از طریق یکی از راه‌های ارتباطی چمراس (لینک پایین) با ما در تماس باشید.

تماس با چمراس

چمراس با همکاری کارشناسان خبره آنتیک در سطوح مختلف و با مکانیزمی مطمئن به ارائه خدمات کارشناسی اشیاء آنتیک پرداخته و در تمامی مراحل کارشناسی در کنار مشتریان و مشترکان خود خواهد بود.

کارشناسی اشیاء آنتیک، تعرفه های کارشناسی و نحوه درخواست کارشناس اشیاء آنتیک از چمراس، در صفحه کارشناسی چمراس (لینک پایین) توضیح داده شده است.

کارشناسی چمراس

چمراس با به کارگیری ابزار، ادوات، وسایل حمل و نقل مطمئن و همکاران متخصص و مجرب خود، جهت حمل و نقل و بسته بندی کلیه اشیاء آنتیک در کنار مشتریان و مشترکان خود خواهد بود.

کلیه اشیای آنتیک از آغاز مرحله بسته بندی تا پایان انتقال از سوی چمراس، توسط شرکت های بیمه معتبر بیمه می گردند.

برای اطلاعات بیشتر و درخواست خدمات بسته‌بندی و جابه‌جایی اشیاء و آثار خود به لینک زیر مراجعه نمایید.

بسته بندی و حمل/نقل چمراس

چمراس با همکاری مرمتگران، متخصصان و صنعتگران حوزه آنتیک در سطوح مختلف و با مکانیزمی مطمئن به ارائه خدمات کارشناسی اشیاء آنتیک پرداخته و در کنار مشتریان و مشترکان خود خواهد بود.

روند درخواست مشاوره و سفارش مرمت توسط چمراس را در زیر مطالعه کنید:

مرمت چمراس
جهت درخواست کارشناس از طریق لینک زیر با پشتیبانی چمراس تماس بگیرید.

تماس با چمراس