رویه ارسال سفارشات فروشگاه چمراس

ارسال توسط چمراس

سفارشاتی که در محدوده استان تهران باشد از طریق کارکنان چمراس ارسال می‌شوند. ارسال سفارشات تهران بصورت روزانه و با توجه به جدول زمان بندی شده کاربران در هنگام ثبت سفارش میباشد.. ذکر این نکته ضروری به نظر می‌رسد که در بسیاری مواقع، ارسال سفارشات زودتر از موعد مقرر انجام شده و به دست مشتریان عزیز رسیده است و تمام تلاش چمراس نیز بر همین امر استوار است.

ارسال توسط پست

سفارشاتی که در خارج از محدوده استان تهران است با پست پیشتاز صورت می‌گیرد که 24 ساعت کاری پس از ثبت سفارش به اداره پست تحویل می‌شود و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره پست در شهرهای مختلف بستگی دارد. ذکر این نکته ضروری به نظر می‌رسد که در بسیاری مواقع، ارسال سفارشات زودتر از موعد مقرر انجام شده و به دست مشتریان عزیز رسیده است و تمام تلاش چمراس نیز بر همین امر استوار است.

نکات قابل توجه

  • در روش ارسال پستی، هزینه ارسال توسط چمراس پرداخت شده و هنگام تحویل نیازی به پرداخت هزینه مجدد نیست.
  • با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در شرکت‌های حمل و نقل، ممکن است در پاره‌ای از اوقات تحویل سفارشات توسط شرکت‌های خدمات دهنده با تاخیر انجام شود.
  • در روزهای شلوغ مانند جشنواره‌ها و یا روزهای نزدیک سال نو، ممکن است زمان ارسال با روزهای عادی متفاوت بوده و طبق رویه‌های قبلی صورت نگیرد.
  • ذکر این نکته ضروری به نظر می‌رسد که ارسال کالا توسط چمراس طبق زمانبندی اعلام شده انجام می‌شود و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره توزیع‌کننده کالا (پست) در شهرهای مختلف بستگی دارد. لذا زمان دقیق تحویل سفارش برای مشتریان عزیزی که سفارش‌شان با پست ارسال می شود، وجود ندارد.

نحوه تحویل گرفتن سفارش

نیاز است هنگام دریافت سفارش خود از مأمورین ارسال، کارت شناسایی معتبر ارائه دهید. کارت شناسایی حتماً می‌بایست متعلق به خریدار یا شخص تحویل گیرنده باشد.

تحویل دهنده کالا اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف است کالا را در ورودی اصلی ساختمان تحویل دهد.

قابل ذکر است تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی‌نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نبوده و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

اطلاعیه حمل کالا

به اطلاع خریداران محترم می‌رساند حمل و نقل کالاهای چمراس توسط کارکنان چمراس و یا شرکت پست انجام می شود. از مشتریان گرامی خواهشمند است حتما در زمان تحویل کالا در حضور نمایندگان نامبرده، بسته ارسالی باز شود و پس از کنترل سلامت، تعداد و مدل، و انطباق با فاکتور خرید، رسید تحویل امضاء شود. بدیهی است موارد اعتراضی در زمان حضور نماینده حمل قابل پیگیری است و پس از تحویل کالا و دریافت رسید، مسئولیت به عهده مشتری گرامی است و فروشگاه چمراس مسئول نمی‌باشد.

فروشگاه اینترنتی چمراس هر گونه اعلام آسیب‌دیدگی بدون صورتجلسه شرکت حمل و نقل کننده یا نماینده چمراس در زمان تحویل را نخواهد پذیرفت.