سیاست حفظ حریم وب سایت چمراس

اعلامیه حریم خصوصی پایگاه اطلاعاتی آنتیک چمراس

حریم خصوصی و امنیت اطلاعات شخصی شما برای ما بسیار مهم است. سیاست حفظ حریم خصوصی چمراس بیان می‌کند که چرا و چگونه ما از اطلاعات شخصی شما استفاده می کنیم، تا مطمئن شوید که شما در جریان چگونگی آن هستید و می توانید از دادن اطلاعات خود اطمینان داشته باشید.

ما این صفحه را به صورت مداوم به روز می‌کنیم تا شما در جریان همه کارهایی را که با داده‌های شخصی شما انجام می‌دهیم قرار بگیرید.

ما هرگز داده‌های شخصی شما را نمی‌فروشیم و فقط در صورت لزوم و اطمینان از حریم خصوصی و امنیت داده‌های شما، آنها را با سازمان‌هایی که با آنها کار می‌کنیم به اشتراک خواهیم گذاشت.

سیاست حفظ حریم مخاطبان وب سایت

اعضای موجود چمراس

به عنوان بخشی از روند عضویت، ما انواع مختلفی از اطلاعات راجع به شما از جمله نام، نام خانوائگی، شماره تماس،آدرس ایمیل و آدرس شما را جمع آوری می‌کنیم. این اطلاعات بخشی از فعالیت‌های ما به عنوان عضویت‌گیری حفظ می‌شود. کاربرد آن نیز ارتباطی است و برای تحقق وعده‌های ما به شما به عنوان یک عضو ضروری است.

اعضای احتمالی چمراس

به عنوان بخشی از روند عضویت، ما انواع مختلفی از اطلاعات راجع به شما از جمله نام، نام خانوائگی، شماره تماس،آدرس ایمیل و آدرس شما را جمع آوری می‌کنیم. این اطلاعات به عنوان بخشی از فعالیت‌های ما به عنوان عضویت‌گیری حفظ می‌شود. کاربرد آن نیز برای پردازش درخواست‌های عضویت در روند انتخاب اعضا می‌باشد.

بازدید کنندگان از وب سایت ما

ما از ابزارهای خاصی برای نحوه ارتباط آنلاین شما با ما استفاده می‌کنیم، به عنوان مثال Google Analytics.

هنگام بازدید از وب سایت چمراس، ممکن است یک فایل کوچک به رایانه شما ارسال کنیم، این فایل شناسه بازدید شما را ذخیره می‌کند، و به ما این امکان را می‌دهد که رایانه شما را شناسایی کرده و به سیستم هایمان اجازه دهیم تا پاسخ‌های سریعی را با توجه به درخواست‌های شما تنظیم کنند.

ما به طور خودکار داده‌ها را ثبت نمی‌کنیم، یا اطلاعاتی را که به طور خاص در اختیار ما قرار می دهید ذخیره نمی‌کنیم. می‌توانید مرورگر رایانه خود را تنظیم کنید تا کوکی‌ها را رد کنند، اما این ممکن است مانع استفاده شما از قسمت‌های خاصی از این وب سایت شود.

ما برای کمک به تجزیه و تحلیل از وب سایت خود از Google Analytics استفاده می‌کنیم. این ابزار تحلیلی از کوکی ها استفاده می‌کند ، که پرونده‌هایی متنی هستند که برای جمع‌آوری اطلاعات ورود به سیستم استاندارد اینترنت و اطلاعات رفتاری بازدیدکنندگان به صورت ناشناس در رایانه شما قرار گرفته‌اند. اطلاعات ضبط شده توسط کوکی در مورد استفاده شما از وب سایت (از جمله آدرس IP شما) به Google منتقل می‌شود، سپس از این اطلاعات برای ارزیابی استفاده بازدیدکنندگان از وب سایت و تهیه گزارش‌های آماری از فعالیت وب سایت استفاده می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کوکی‌ها ، از جمله نحوه کنترل و حذف آنها، به www.allaboutcookies.org مراجعه کنید، یا برای عدم ردیابی توسط Google Analytics در همه وب سایت‌ها از http://tools.google.com/dlpage/gaoptout استفاده کنید.

ما به هیچ شخص ثالثی اجازه نخواهیم داد که از ابزار تجزیه و تحلیل آماری برای ردیابی یا جمع‌آوری اطلاعات شخصی بازدیدکنندگان از سایت ما استفاده کند. به عنوان استفاده کننده از ابزار تجزیه و تحلیل آماری Google، هیچ داده جمع آوری شده از این سایت را با اطلاعات شخصی سایر منابع مرتبط نخواهیم کرد. ما و Google آدرس IP شما را با اطلاعات دیگری که در اختیار داریم مرتبط نخواهیم کرد.

افرادی که از خدمات ما استفاده می کنند

اگر از خدمات ارائه شده توسط چمراس مانند فروشگاه، مشاوره، کارشناسی، مرمت، حمل و نقل، بسته بندی و غیره استفاده کنید، اطلاعات شخصی مانند نام، آدرس‌های عمومی و خصوصی، شماره تلفن‌ها و آدرس‌های ایمیل را جمع آوری خواهیم کرد. همچنین اطلاعات مربوط به جستجوی شما در سایت را جمع‌آوری خواهیم کرد.

این اطلاعات به عنوان بخشی از فعالیت‌های ما به عنوان عضویت‌گیری حفظ می‌شود. کاربرد آن نیز برای داشتن سوابق مهم است.

افرادی که از فروشگاه چمراس خرید می کنند

ما داده‌های خریداران را پردازش می‌کنیم تا فعالیت‌های خرید را استخراج کنیم. از داده‌های شما برای برقراری ارتباط با شما در طول مراحل خرید استفاده می‌شود، از جمله تأیید اینکه سفارش و پرداخت شما را دریافت کرده‌ایم ، برای تأیید ارسال، برای مشخص کردن اینکه برای انجام سفارش یا رزرو ممکن است به جزئیات بیشتری نیاز داشته باشیم، یا برای حل مشکلاتی که ممکن است با سفارش یا رزرو بوجود بیاید.

این اطلاعات به عنوان بخشی از فعالیت‌های ما به عنوان عضویت‌گیری حفظ می‌شود. کاربرد آن نیز برای انجام خریدهای محصولاتیاست که ما برای فروش عموم مردم ارائه می دهیم.

افرادی که از چمراس سؤالی دارند

اگر از طریق تلفن، ایمیل یا نامه نگاری با چمراس ارتباط برقرار کنید، ما اطلاعات شخصی مربوط به سؤالات شما را جمع‌آوری می‌کنیم. این می‌تواند شامل نام، آدرس، شماره تلفن‌ها و آدرس‌های ایمیل باشد.

این اطلاعات تنها با هدف پیگیری پرسش شما استفاده می‌شود.

سیاست حفظ حریم خصوصی چمراس

ما اطلاعات را فقط تا زمانی که نیاز به استفاده از آن داشته باشیم، برای اهدافی که به دنبال می کنیم (در بالا گفته شد) و برای نیازهای تجاری خود مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی نگهداری خواهیم کرد.

به روز رسانی تنظیمات بازاریابی داده و داده‌های شخصی

ما می‌خواهیم که شما بر اطلاعات شخصی خود کنترل و نظارت داشته باشید.هر زمان می‌خواهید داده‌های شخصی خود را به روز و یا حذف کنید، لطفاً با یکی از روش های زیر با ما تماس بگیرید:

سایت اینترنتی

 • اگر در سایت چمراس عضو هستید می‌توانید با ورود به حساب خود در https://chamras.org/my-account/login جزئیات مشخصات خود را اصلاح کنید.
 • پست الکترونیک به آدرس ایمیل: info@chamras.org
 • تماس تلفنی با شماره های 77533171–021 و 09123021912 از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر در کلیه روزهای هفته
 • نامه پستی به آدرس: ایران، تهران، خیابان طالقانی، کوچه مسعود، پلاک2– کد پستی: 66331-15636

پیوند به وب سایت‌های دیگر

وب سایت ما ممکن است گاه به گاه حاوی پیوندهایی به وب سایت‌های همکار یا شریک، و یا تبلیغ کنندگان باشد. اگر از طریق ما پیوندی به هر یک از این وب سایت‌ها داشتید، لطفاً توجه داشته باشید که این وب سایت‌ها سیاست‌های حفظ حریم خصوصی خود را دارند و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال این سیاست‌ها را نمی‌پذیریم. لطفاً قبل از ارسال اطلاعات شخصی به این وب سایت‌ها، این سیاست‌ها را بررسی کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی که در این صفحه می‌خوانید فقط در مورد اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده توسط چمراس اعمال می‌شود.

امنیت داده ها

امنیت اطلاعات برای ما ضروری است. باید اطمینان حاصل کنیم که امنیت اطلاعات مشتریان، اعضا، کارمندان و همکاران خود را حفظ می‌کنیم.

ما فرایند محکم و کاملی برای ارزیابی، مدیریت و محافظت از اطلاعات موجود انجام می‌دهیم که از به روز بودن و ایمن بودن آنها در برابر تهدیدات دائماً در حال تغییر اطمینان حاصل کنیم.

در ارائه داده‌های خود به ما اعتماد کنید، ما همیشه اطلاعات شما را ایمن نگه می‌داریم تا محرمانه بودن آنها حفظ شود. با استفاده از رمزگذاری قوی هنگام ذخیره یا انتقال اطلاعات شما، خطر دسترسی یا افشای غیرمجاز را به حداقل می‌رسانیم.

به اشتراک‌گذاری اطلاعات

در صورت قرار دادن اطلاعات شما به اشخاص ثالث، ما همیشه کنترل کاملی بر آنچه که آن اشخاص رصد می کنند خواهیم داشت؛ مدت زمانی که اطلاعات را می‌بینند و آنچه مجاز به انجام آن هستند. ما اطلاعات شخصی شما را برای استفاده سایر سازمانها نمی‌فروشیم.

اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده و پردازش شده توسط ما ممکن است در صورت لزوم با گروه‌های زیر به اشتراک گذاشته شود:

 • کارمندان چمراس
 • همکاران چمراس
 • کارشناسان چمراس
 • ارائه دهندگان خدمات میزبانی ابری و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات که CRM / وب سایت را میزبانی می‌کنند و از IT در رابطه با وب سایت پشتیبانی می‌کنند.

همچنین ، تحت شرایط کاملاً کنترل شده:

 • پیمانکاران
 • ارائه دهندگان خدمات به چمراس
 • مشاوران
 • عوامل

ذخیره اطلاعات

فعالیت چمراس در ایران (تهران) مستقر است و ما بیشتر داده‌های خود را در ایران (تهران) ذخیره می‌کنیم. برخی از سازمان‌هایی که به ما خدمات ارائه می‌دهند ممکن است داده‌ها را به خارج از ایران منتقل کنند، اما ما فقط در صورت محافظت کافی از داده‌های شما، این اجازه را به آنها می‌دهیم.

امنیت کارت پرداخت

یکی از درگاه های پرداخت اینترنتی در ایران زرین پال می باشد. چمراس از این درگاه برای فرآیندهای پرداخت ایمن کارت استفاده می‌کند. تمام معاملات کارت به صورت دستی انجام می‌شود و رسیدها به صورت ایمن ذخیره می‌شوند.

دوربین مداربسته

گالری چمراس دارای دوربین مدار بسته است و ممکن است هنگام بازدید تصاویر شما ضبط شوند.

دوربین مدار بسته برای تأمین امنیت و محافظت از بازدیدکنندگان و خریداران چمراس استفاده می‌شود. دوربین مدار بسته فقط در صورت لزوم مشاهده می‌شود. (به عنوان مثال برای کشف یا جلوگیری از جرم) و فیلم برای مدت زمان مشخصی ذخیره می‌شود و پس از آن پاک می شود. جهت اطلاع، اعلان‌هایی را در محل فروشگاه قرار داده ایم. بنابراین شما می دانید چه زمانی از دوربین مدار بسته استفاده می شود.

تغییرات در این سیاست حفظ حریم خصوصی

این “سیاست حفظ حریم خصوصی” را هر از چندگاهی اصلاح خواهیم کرد تا اطمینان حاصل شود که به روز است و نحوه و دلیل استفاده از داده‌های شخصی شما و الزامات قانونی جدید را نشان می‌دهد. لطفاً برای اطلاع از هرگونه تغییر، از صفحه “سیاست حفظ حریم خصوصی” وب سایت چمراس دیدن کنید.
سیاست حفظ حریم خصوصی چمراس آخرین بار در تاریخ 21 آذر 1400 به روز شده است.