Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

سیاست مرجوعی و عودت

توضیحات

سیاست بازپرداخت و بازگشت چمراس بدون محدودیت زمانی و تاریخ است. هر زمان از خرید شما گذشته باشد، چمراس نسبت به بازپرداخت کامل و یا تعویض کالای آنتیک خریداری شده اقدام خواهد نمود.

برای واجد شرایط بودن برای عودت، کالای آنتیک خریداری شده باید در همان شرایطی باشد که آن را دریافت کرده‌اید. همچنین برای تکمیل بازگشت وجه یا تعویض کالای آنتیک، ما نیاز به رسید و یا مدرک خرید از چمراس را داریم.

در چمراس کالایی که از عودت معاف باشد وجود ندارد.

لطفاً کالای خریداری‌شده خود را به کارشناسان و مشاوران ما ارسال نکنید.

شرایط خاصی وجود دارد که فقط بازپرداخت جزئی اعطا می شود:

کتاب و نسخ خطی که با نشانه‌های آشکار و خطوط و نوشته‌های جدید باز پس داده شوند.

هر کالای آنتیکی که در شرایط اولیه خود در زمان خرید نباشد، و به دلایلی که خطای ما نیست، آسیب دیده یا از بین رفته است.

بازپرداخت

در صورت دریافت حضوری کالای آنتیک، پس از بازرسی کالای مرجوعی، تأیید یا رد بازپرداخت، و یا تأیید یا رد درخواست تعویض شما را اطلاع خواهیم داد.

در صورت دریافت غیرحضوری کالای آنتیک، پس از بازرسی کالای مرجوعی، با تماس تلفنی به شما اطلاع می‌دهیم که کالای شما را دریافت کرده‌ایم. همچنین تأیید یا رد بازپرداخت، و یا تأیید یا رد درخواست تعویض را به شما اطلاع خواهیم داد.

در صورت موافقت طرفین، بازپرداخت شما پردازش شده، و اعتباری معادل قیمت توافقی به کارت اعتباری و یا هر نوعی از روش پرداخت مورد تأیید شما، در مدت زمان یک روز پرداخت می‌شود.

بازپرداخت ناموفق

اگر بازپرداخت را در مدت زمان یک روز دریافت نکرده‌اید، ابتدا حساب بانکی خود را دوباره بررسی کنید، سپس با بانک خود تماس بگیرید. ممکن است مدتی طول بکشد تا بازپرداخت شما تکمیل شود.

اگر همچنان بازپرداخت خود را دریافت نکرده‌اید، لطفاً با پشتیبانی چمراس تماس بگیرید.

تعویض

چمراس برای تعویض و یا باز پس گیری کالاهای آنتیک هیچ‌گونه پیش شرطی ندارد. در صورت نیاز به تعویض و یا بازگشت کالا با پشتیبانی چمراس تماس گرفته و کالای خود را به آدرس ایران، تهران، خیابان طالقانی، کوچه مسعود، پلاک2 ارسال کنید.

نحوه ارسال

برای بازگرداندن کالا، باید کالای خود را به آدرس زیر ارسال کنید: ایران، تهران، خیابان طالقانی، کوچه مسعود، پلاک2

هزینه‌های حمل و نقل برای بازگرداندن کالا به‌عهده‌ی شما خواهید بود. هزینه ارسال غیرقابل استرداد است. اگر بازپرداخت دریافت کنید، هزینه حمل و نقل برگشتی از بازپرداخت شما کسر خواهد شد.

بسته به محل زندگی شما، ممکن است مدت زمانی که ممکن است کالا را دریافت کنید، متفاوت باشد.

اگر اقلام گران‌تری را برمی‌گردانید، می‌توانید صفحه خدمات، بخش مربوط به حمل و نقل و بسته‌بندی را مطالعه نموده و از خدمات دیگر چمراس بهره‌مند شوید.

پشتیبانی

برای اطلاعات بیشتر در مورد بازپرداخت و تعویض با پشتیبانی چمراس تماس بگیرید.

راه‌های تماس با پشتیبانی چمراس